FOX R3 Camo Bedchair Kingsize - lehátko

CBC056

Nový produkt

Najväčšie z lehátok série R, vysoko kvalitných lehátok, ktoré disponujú skvelým komfortom a vynikajúcim dizajnom a prevedením.

Viac detailov

241,14 €

264,99 €

-9%

Ihneď k odberu

- +

Značka: Fox International

 
Detaily

Najväčšie z lehátok série R, vysoko kvalitných lehátok, ktoré disponujú skvelým komfortom a vynikajúcim dizajnom a prevedením.

 Tento nový rad R-Series lehátok nahrádza našu starú radu lehátok Royale. Sú veľmi pohodlné a postavené tak, aby spĺňali náročné požiadavky užívateľov. Rad obsahuje tri modely - R1 (Compact), R2 (Standard) a R3 (Kingsize).- Úplne plochý dizajn pre maximálne pohodlie - Bez uťahovacích kĺbov na polohovanie pre maximálne využitie šírky lehátka - Pevná bedrová opierka s cieľom zabezpečiť pevnou matrac zabraňujúci schádzaní tela - Fleecová, polstrovaná matrac s extra výstelkou v hlavovej časti - Lemovanie v unikátnom maskáčovom designe firmy Fox - Dvojité kĺby umožňujú ponechať spacák na lehátku pri balení - Unikátny bočné popruhy pre zaistenie lehátka pri prevoze či prenášanie - Veľké, sklopné pätky do bahna - 6 x nastaviteľné nohy - K dispozícii v troch veľkostiach R1 (Compact), R2 (Standard) a R3 (Kingsize)Veľkosť: 220 x 100 x 40 cm Max, výška: 50cm Transportná vel: 100 x 100 x 30cm Váha: 14,6kg

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (17):

Naposledy navštívené

Žiadne produkty